Këmishë custom-fit Springfield

2245L

SKU: 1509691

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë klasike

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
E bardhe
korale
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, me jakë klasike dhe prerje custom-fit; dizajn bazik. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë