Këmishë e gjatë lisho Mango

SKU: 87040531

Këmishë e gjatë lisho me aksesor ne kyçe dhe qafë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishe e gjate lisho me xhep ne kraharor , me kopsa per mbyllje dhe kopsa lule ne kyçe dhe qafe. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA