Këmishë e gjerë me një xhep Mango

2093L

SKU: 87057129

Këmishë me mëngë të shkurtra e të gjera

l
m
s
xl
XS
blu
jeshile
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe prerje të gjerë, me jakë mandarin, mbyllje me kopsa dhe me një xhep në kraharor. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE, BLU, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA