Këmishë e hapur me printe lulesh Mango

4193L

SKU: 87030571

Këmishë e hapur me printe lulesh

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë e hapur me printe lulesh ,jakë V, lidhëse ne bel dhe mëngë të gjata të gjera. 100% POLIESTER – RRIPI: 100% POLIESTER – PIPING: 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi