Këmishë e lirshme me printe Mango

2793L

SKU: 87062884

Këmishë pa jakë me mëngë të gjata

l
m
s
XS
blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë pa jakë, mbyllje me kopsa dhe me mëngë të gjata. Dizajn me printe dhe prerje e lirshme. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA