Këmishë e lirshme Springfield

SKU: 6792336

Këmishë me mëngë të gjata, prerje e lirshme, mbyllje me kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa, me jakë klasike V dhe prerje të lirshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë