Këmishë e lirshme Springfield

4490L

SKU: 6792327

Këmishë me mëngë të gjata, prerje e lirshme, mbyllje me kopsa

34
36
38
40
42
44
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa, me jakë klasike V dhe prerje të lirshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë