Këmishë e vijëzuar Mango

2093L

SKU: 87994023

Këmishë me printe vijash

l
m
s
xl
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata e të gjera, me jakë klasike. Dizajn me vija vertikale dhe mbyllje me kopsa. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA