Këmishe jeshile asimetrike, Women Secret

5590L

SKU: 5543612

Këmishe jeshile asimetrike

l
m
s
xl
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vishni këtë fustan të bukur plazhi në një ngjyrë jeshile lajkatare. Një model shumë komod, me mëngë të gjata të bukura me volum dhe pranga të rregullueshme me hark. Me kopsa qendrore dhe jakë këmishë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit