Këmishë klasike Mango

2990L

SKU: 17094040

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa; dizajn bazik me material të ricikluar. 60% Poliester i ricikluar, 40% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë