Këmishë lëkure Mango

SKU: 87073257

Këmishë lëkure me dy xhepa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata dhe dy xhepa në kraharor, me jakë klasike, prerje të drejtë dhe teksturë lëkure. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA