Këmishë lino, Cortefiel

3250L

SKU: 2213161

Këmishë lino për meshkuj me mëngë të gjata, dizajn bazik njëngjyrësh

l
m
s
xl
xxl
Bezhë
Bezhë e errët
Blu
Blu e errët
E bardhe
Kaki
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë lino për meshkuj me mëngë të gjata, dizajn bazik njëngjyrësh, me jakë V dhe mbyllje me kopsa. 60% Lino 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë