Këmishë lino, Cortefiel

3250L

SKU: 2283262

Këmishë lino me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
xxl
Blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë lino me mëngë të shkurtra, me jakë rrethore dhe mbyllje me kopsa. 53% Pambuk 47% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë