Këmishë lino, Mango

7490L

SKU: 47037106

Këmishë lino me mëngë të gjata

l
m
s
Bezhë
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë lino me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë