Këmishë lino, Mango

4990L

SKU: 27077105

Këmishë lino me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
Blu
E bardhe
Kaki
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë lino me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë