Këmishë lino Cortefiel

3894L

SKU: 2219131

Këmishë lino me jakë mandarin dhe një xhep në kraharor

l
m
s
xl
xxl
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë linoje me mëngë të gjata, jakë mandarin, një xhep në kraharor dhe mbyllje e plotë me kopsa. 60% Lino, 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë