Këmishë lino me logo të qendisur Springfield

3143L

SKU: 0999954

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa. Dizajn bazik prerje regular-fit.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
bezhe
blu
Blu e mesme
E bardhe
E zeze
jeshile
kafe
korale
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa. Dizajn bazik prerje regular-fit. 62% Lino, 38% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë