Këmishë lino me mëngë të fryra Cortefiel

2596L

SKU: 5709741

Këmishë lino me mëngë të gjata të fryra, jakë klasike dhe kopsa.

l
m
s
xl
XS
xxl
bezhe
Bojeqielli
E bardhe
roze
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë lino me mëngë të gjata të fryra, jakë klasike dhe kopsa. 57% Lino 43% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë