Këmishë lino me mëngë të gjata Mango

SKU: 87047877

Këmishë klasike me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë linoje me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa, dizajn bazik me prerje të drejtë. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA