Këmishë lino me mëngë të shkurtra, Springfield

SKU: 6814824

Këmishë lino me mëngë të shkurtra, me kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë lino me mëngë të shkurtra, me kopsa.55% Lino, 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë