Këmishë lino Springfield

SKU: 6793444

Këmishë lino me mëngë të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë lino me mëngë të gjata, me jakë V dhe mbyllje me kopsa.55% Lino 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë