Këmishë Lino Springfield

4000L

SKU: 0993374

Këmishë me mëngë të gjata lino për meshkuj

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Bezhë
Blu
Jeshile e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata lino për meshkuj, prerje e drejtë, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 62% Lino , 38% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë