Bluzë me detaje të qendisura Mango

2793L

SKU: 87035719

Bluzë me mëngë të gjata e të fryra dhe me kopsa

l
m
s
XS
E bardhe
E kuqe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata e të fryra, mbyllje e plotë me kopsa, dizajn me detaje pikash të qendisura. 97% Pambuk, 3% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE, ROZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi