Këmishë me dy tonalitet Mango

2490L

SKU: 27094020

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, me dy tonalitete

l
m
s
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të gjata, me dy tonalitete, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit