Këmishë me fruda Cortefiel

2495L

SKU: 8782947

Këmishë me mëngë të gjata me jakë V

XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me mëngë të gjata me jakë V dhe mr fruda, mbyllje me kopsa. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë