Këmishë Mango

SKU: 87074022

Këmishë me detaje qendisjesh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë mandarin të lartë e me fruda. Dizajn me qendisje në pjesën e parme dhe në mëngë. 59% Viskoze, 16% Poliamid, 25% Fiber sintetike

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA