Këmishë bazike Springfield

2245L

SKU: 1509748

Këmishë pambuku vustom-fit me jakë mandarin

l
m
s
xl
xxl
xxxl
bezhe
blu
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë pambuku me prerje custom-fit, me mëngë të gjata dhe jakë mandarin, dizajn bazik. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë