Këmishë me jakë mao, Mango

5990L

SKU: 47044413

Këmishë me jakë mao, me detaje pika dhe dantellë.

l
m
s
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me jakë mao, me detaje pika dhe dantellë. 100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë