Këmishë me jakë mao, Mango

4193L

SKU: 37015931

Këmishë me jakë mao, me detaje qëndisje në mëngë dhe shpatulla.

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me jakë mao, me detaje qëndisje në mëngë dhe shpatulla.100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë