Këmishë me jakë të kthyer Mango

2793L

SKU: 87074059

Këmishë me printe florale

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë të kthyer V. Dizajn me printe florale dhe mbyllje e plotë me kopsa. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA