Këmishë me jakëbebe Mango

2793L

SKU: 87914058

Këmishë me jakë të madhe në formë V

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa, me prerje të drejtë dhe përbërje pambuku, dizajn me jakë të madhe si për veshje fëmijësh. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi