Këmishë jakëbebe me kuadrata Mango

3493L

SKU: 87085715

Këmishë me kuadrata dhe mëngë të gjata

l
m
s
XS
jeshile
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata dhe mbyllje me kopsa, dizajn me kuadrata dhe me jakë të madhe si për veshje fëmijësh. 99% Pambuk, 01% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA