Këmishë me kuadrata Cortefiel

3245L

SKU: 7392453

Këmishë me mëngë të gjata, me pritnte me kuadrata, me disa tonalitete të kombinuara

l
m
s
xl
xxl
Blu
Gri print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me mëngë të gjata, me pritnte me kuadrata, me disa tonalitete të kombinuara, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë