Këmishë me kuadrata Cortefiel

3245L

SKU: 1762512

Këmishë me printe me kuadrata, me dy tonalitete

l
m
s
xl
xxl
Blu
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me printe me kuadrata, me dy tonalitete, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë