Këmishë me kuadrata Obaibi

1793L

SKU: 71736

Këmishë me mëngë të gjata dhe një xhep në kraharor

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me mëngë të gjata dhe jakë klasike, mbyllje me kopsa dhe një xhep në kraharor, dizajn me kuadrata. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë