Këmishë me kuadrata, Okaidi

2990L3490L

SKU: 96234

Këmishë me kuadrata me mëngë të gjata dhe me jakë klasike

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Kafe/ Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë pambuku për djem me kuadrata, me disa tonalitete të kombinuara, mbyllje me kopsa dhe jakë klasike 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë