Këmishë me kuadrata Springfield

4490L

SKU: 0332862

Këmishë me kuadrata me mëngë të gjata, me dy tonalitete të kombinuara

l
m
s
xl
xxl
xxxl
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me kuadrata me mëngë të gjata, me dy tonalitete të kombinuara, me jakë klasike V dhe mbyllje me kopsa

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë