Këmishë me mëgë të gjata me printe Cortefiel

1947L

SKU: 7279477

Këmishë me mëgë të gjata me printe

l
m
s
xl
xxl
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëgë të gjata me printe, me xhep në kraharor dhe mbërthim me kopsa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë