Këmishë me mëngë të gjata e të fryra Mango

2495L

SKU: 87025721

Këmishë me printe florale

l
m
s
XS
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë me mëngë të gjata e të lirshme, me jakë V dhe mbyllje me kopsa. Dizajn me printe florale. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë