Këmishë me mëngë të gjata Parfois

4490L

SKU: 192148_EC

Këmishë me mëngë të gjata, me dizajn bazik

U
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me mëngë të gjata, me dizajn bazik, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë