Këmishë me mëngë të kthyeshme Springfield

1347L

SKU: 0279897

Këmishë me jakë klasike dhe kopsa me ngjyrë

l
m
s
xl
xxl
xxxl
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Këmishë me mëngë të gjata e të kthyeshme dhe jakë klasike, mbyllje me kopsa me ngjyrë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë