Këmishë me mëngë të shkurtra, Cortefiel

2000L

SKU: 8783893

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
xxl
Bezhë print
Blu print
E verdhe print
Jeshile
Rozë
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa, me jakë rrethore. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë