Këmishë me mëngë të shkurtra, Mango

3990L

SKU: 57000002

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe jakë V, mbyllje me kopsa. 100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë