Këmishë me mëngë të shkurtra, Parfois

3990L

SKU: 195325_BK

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa, me jakë klasike V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë