Këmishë me mëngë të shkurtra Springfield

2310L

SKU: 6813145

Këmishë lino për femra,me mengë të shkurtra

34
36
38
40
42
Bezhë
Portokalli Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë lino për femra,me mengë të shkurtra, me jakë V dhe mbyllje me kopsa. 55% Lino 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë