Këmishë me mëngë të shkurtra, Springfield

3790L

SKU: 6814838

Këmishë me mëngë të shkurtra, me jakë me mini rrudha dhe krahë të fryra.

34
36
38
40
42
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me mëngë të shkurtra, me jakë me mini rrudha dhe krahë të fryra. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë