Këmishë me mëngë treçerekëshe Mango

4990L

SKU: 17082020

Këmishë me jakë mandarin dhe mëngë treçerekëshe

l
m
s
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Këmishë me mëngë treçerekëshe dhe prerje të drejtë, mbyllje e plotë me kopsa dhe me jakë mandarin në formë rrethore dhe hapje V. 85% Fije sintetike, 15% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë