Këmishë me mëngë të shkurtra Cortefiel

4543L

SKU: 2289857

Këmishë lino me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
xxl
blu
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë lino tailored-fit me mëngë të shkurtra, jakë klasike, mbyllje e plotë me kopsa dhe me një xhep në kraharor. 60% Lino, 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë