Këmishë me printe Cortefiel

2600L

SKU: 5703382

Këmishë me printe me kuadrata, me mëngë të gjata të cilat mund të hiqen

l
m
s
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me printe me kuadrata, me mëngë të gjata të cilat mund të hiqen, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 73% Poliestër 26% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë