Këmishë me printe Cortefiel

3750L

SKU: 1193675

Këmishë me printe me pika, me dy tonalitete

l
m
s
xl
xxl
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë me printe me pika, me dy tonalitete, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 70% Pambuk 30% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë